  SDR30400JEAZMU1 Datasheet PDF File
For SDR30400JEAZMU1 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    Solitron Devices, Inc.
Part No. SDR08400JAAZMU1 SDR30400JECZMU1 SDR30400JEDZMU1 SDR30400JEAZMU1 SDR08400JABZMU1
Description 8 A, 400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
30 A, 400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE