FXA2V103YF16R - CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 350 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 450 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 450 V, 6800 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 15000 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 350 V, 15000 uF, CHASSIS MOUNT CAN
FXA2V103YF16R_3750548.PDF Datasheet
Part No. FXA2V103YF16R FXA2G103YF16R FXA2W103YF20R FXA2W682YF16R FXA2G153YF24R FXA2V153YF20R
Description CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 350 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 450 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 450 V, 6800 uF, CHASSIS MOUNT CAN
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 15000 uF, CHASSIS MOUNT CAN
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 350 V, 15000 uF, CHASSIS MOUNT CAN
File Size 126.65K  /  2 Page
Maker
Bourns, Inc.
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for FXA2V103YF16R ]
[ Price & Availability of FXA2V103YF16R by FindChips.com ]
 Full text search : CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 350 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 450 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 450 V, 6800 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 15000 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 350 V, 15000 uF, CHASSIS MOUNT CAN
 Product Description search : CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 350 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 450 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 450 V, 6800 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 15000 uF, CHASSIS MOUNT CAN CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 350 V, 15000 uF, CHASSIS MOUNT CAN