  FXA2V153YF20R Datasheet PDF File
For FXA2V153YF20R Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    Bourns, Inc.
Part No. FXA2V103YF16R FXA2G103YF16R FXA2W103YF20R FXA2W682YF16R FXA2G153YF24R FXA2V153YF20R
Description CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 350 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 450 V, 10000 uF, CHASSIS MOUNT CAN
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 450 V, 6800 uF, CHASSIS MOUNT CAN
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 400 V, 15000 uF, CHASSIS MOUNT CAN
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, POLARIZED, 350 V, 15000 uF, CHASSIS MOUNT CAN