BTA06-200S - TRIAC|200V V(DRM)|6A I(T)RMS|TO-220 Transient Voltage Suppressor Diodes TRIAC|700V V(DRM)|6A I(T)RMS|TO-220
BTA06-200S_3008746.PDF Datasheet
 Full text search : TRIAC|200V V(DRM)|6A I(T)RMS|TO-220 Transient Voltage Suppressor Diodes TRIAC|700V V(DRM)|6A I(T)RMS|TO-220
 Product Description search : TRIAC|200V V(DRM)|6A I(T)RMS|TO-220 Transient Voltage Suppressor Diodes TRIAC|700V V(DRM)|6A I(T)RMS|TO-220