1DI200A120 - TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 200A I(C) TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 300A I(C) 5-Pin, Multiple-Input, Programmable Reset ICs TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | HALF BRIDGE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 150A I(C) TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | HALF BRIDGE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 30A I(C) 晶体管|晶体管电源模块|半桥|达林顿| 1KV交五(巴西)总裁| 150A一c
1DI200A120_2472313.PDF Datasheet
Description TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 200A I(C)
TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 300A I(C)
5-Pin, Multiple-Input, Programmable Reset ICs
TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | HALF BRIDGE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 150A I(C)
TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | HALF BRIDGE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 30A I(C)
晶体管|晶体管电源模块|半桥|达林顿| 1KV交五(巴西)总裁| 150A一c
File Size 91.39K  /  1 Page
Maker
N/A
Homepage
Download [ ]
[ View it Online ]   [ Search more for 1DI200A120 ]
[ Price & Availability of 1DI200A120 by FindChips.com ]
 Full text search : TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 200A I(C) TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 300A I(C) 5-Pin, Multiple-Input, Programmable Reset ICs TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | HALF BRIDGE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 150A I(C) TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | HALF BRIDGE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 30A I(C) 晶体管|晶体管电源模块|半桥|达林顿| 1KV交五(巴西)总裁| 150A一c
 Product Description search : TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 200A I(C) TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 300A I(C) 5-Pin, Multiple-Input, Programmable Reset ICs TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | HALF BRIDGE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 150A I(C) TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | HALF BRIDGE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 30A I(C) 晶体管|晶体管电源模块|半桥|达林顿| 1KV交五(巴西)总裁| 150A一c
 Related Part Number
PART Description Maker
EVK75-050 2DI75S050A TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | HALF BRIDGE | DARLINGTON | 600V V(BR)CEO | 75A I(C)
TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | HALF BRIDGE | DARLINGTON | 600V V(BR)CEO | 75 晶体管|晶体管电源模块|半桥|达林顿| 600V的五(巴西)总裁| 75
Analog Devices, Inc.
TRANSISTOR | BJT | PNP | 8V V(BR)CEO | TO-5
TRANSISTOR | BJT | PNP | 8V V(BR)CEO | 50MA I(C) | TO-18
TRANSISTOR | BJT | PNP | 30V V(BR)CEO | TO-9
TRANSISTOR | BJT | PNP | 20V V(BR)CEO | TO-9
TRANSISTOR | BJT | NPN | 80V V(BR)CEO | 50MA I(C) | TO-18
TRANSISTOR | BJT | PNP | 15V V(BR)CEO | 100MA I(C) | TO-18
TRANSISTOR | BJT | PNP | 15V V(BR)CEO | 200MA I(C) | TO-18
TRANSISTOR | BJT | PNP | 12V V(BR)CEO | 100MA I(C) | TO-18
TRANSISTOR | BJT | NPN | 25V V(BR)CEO | 100MA I(C) | TO-18
TRANSISTOR | BJT | NPN | 15V V(BR)CEO | 100MA I(C) | TO-18
TRANSISTOR | BJT | PNP | 16V V(BR)CEO | 1A I(C) | TO-5
TRANSISTOR | BJT | NPN | 60V V(BR)CEO | 50MA I(C) | TO-18
TRANSISTOR | BJT | NPN | 50V V(BR)CEO | TO-18 晶体管|晶体管|叩| 50V五(巴西)总裁|8
TRANSISTOR | BJT | PNP | 30V V(BR)CEO | 500MA I(C) | TO-5 晶体管|晶体管|进步党| 30V的五(巴西)总裁| 500mA的一(c)|