  2DI150D100 Datasheet PDF File
For 2DI150D100 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
Description TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 200A I(C)
TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 300A I(C)
5-Pin, Multiple-Input, Programmable Reset ICs
TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | HALF BRIDGE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 150A I(C)
TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | HALF BRIDGE | DARLINGTON | 1.2KV V(BR)CEO | 30A I(C)
晶体管|晶体管电源模块|半桥|达林顿| 1KV交五(巴西)总裁| 150A一c