STB11NM8007 - N-channel 800 V - 0.35 Ω - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh Power MOSFET N-channel 800 V - 0.35 Ω - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh?/a> Power MOSFET N-channel 800 V - 0.35 楼? - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh垄芒 Power MOSFET N-channel 800 V - 0.35 ヘ - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh⑩ Power MOSFET
STB11NM8007_4136257.PDF Datasheet
Part No. STB11NM8007 STF11NM80 STP11NM80 STW11NM80 STB11NM80
Description N-channel 800 V - 0.35 Ω - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh Power MOSFET
N-channel 800 V - 0.35 Ω - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh?/a> Power MOSFET
N-channel 800 V - 0.35 楼? - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh垄芒 Power MOSFET
File Size 439.54K  /  17 Page
Maker
STMicroelectronics
Homepage http://www.st.com/
Download [ ]
[ STB11NM8007 STF11NM80 STP11NM80 STW11NM80 STB11NM80 Datasheet PDF Downlaod from Datasheet.HK ]
[STB11NM8007 STF11NM80 STP11NM80 STW11NM80 STB11NM80 Datasheet PDF Downlaod from Maxim4U.com ] :-)
[ View it Online ]   [ Search more for STB11NM8007 ]
[ Price & Availability of STB11NM8007 by FindChips.com ]
 Full text search : N-channel 800 V - 0.35 Ω - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh Power MOSFET N-channel 800 V - 0.35 Ω - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh?/a> Power MOSFET N-channel 800 V - 0.35 楼? - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh垄芒 Power MOSFET N-channel 800 V - 0.35 - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh⑩ Power MOSFET
 Product Description search : N-channel 800 V - 0.35 Ω - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh Power MOSFET N-channel 800 V - 0.35 Ω - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh?/a> Power MOSFET N-channel 800 V - 0.35 楼? - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh垄芒 Power MOSFET N-channel 800 V - 0.35 - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh⑩ Power MOSFET