  STW11NM80 Datasheet PDF File
For STW11NM80 Found Datasheets File :: 5+       Page :: | <1> |
    ST Microelectronics
Part No. STW11NM80
Description N-CHANNEL MDmesh Power MOSFET
File Size 391.90K  /  14 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    STP11NM80 STB11NM80 STW11NM80 STF11NM80
STMicroelectronics
Part No. STP11NM80 STB11NM80 STW11NM80 STF11NM80
Description N-CHANNEL 800V - 0.35ohm - 11A TO-220/FP/D2PAK/TO-247 MDmeshPower MOSFET
N-CHANNEL 800 V - 0.35 OHM - 11 A TO-220/TO-220FP/D2PAK/TO-247 MDMESH POWER MOSFET
N-CHANNEL 800V - 0.35ohm - 11A TO-220/FP/D2PAK/TO-247 MDmesh Power MOSFET
File Size 379.37K  /  10 Page
View it Online
Download Datasheet
    意法半导
STMICROELECTRONICS[STMicroelectronics]
Part No. STP11NM80 STB11NM80 STF11NM80 STW11NM80
File Size 364.47K  /  14 Page
    STB11NM8007 STF11NM80 STP11NM80 STW11NM80 STB11NM80
Part No. STB11NM8007 STF11NM80 STP11NM80 STW11NM80 STB11NM80
Description N-channel 800 V - 0.35 Ω - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh Power MOSFET
N-channel 800 V - 0.35 Ω - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh?/a> Power MOSFET
N-channel 800 V - 0.35 楼? - 11 A - TO-220/FP- D2PAK - TO-247 MDmesh垄芒 Power MOSFET
File Size 439.54K  /  17 Page
    STP11NM8010 STF11NM80 STW11NM80 STB11NM80
Part No. STP11NM8010 STF11NM80 STW11NM80 STB11NM80
Description N-channel 800 V, 0.35 Ω, 11 A MDmesh?/a> Power MOSFET TO-220, TO-220FP, D2PAK, TO-247
N-channel 800 V, 0.35 Ω, 11 A MDmesh Power MOSFET TO-220, TO-220FP, D2PAK, TO-247