  XTV606T180P4L Datasheet PDF File
For XTV606T180P4L Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    Vishay Sprague
Part No. XTM405T360P0C XTV606T180P4L XTV306T360P4L
Description CAP 4UF 360VDC -15% TO 50% 16.662 X 45.237MM SLDR LUG - Bulk
CAP 60UF 180VDC -15% TO 50% 28.575 X 24.79MM SCRW TERM - Bulk
CAP 30UF 360VDC -15% TO 50% 28.575 X 43.307MM SCRW TERM - Bulk