  X1N5297U Datasheet PDF File
For X1N5297U Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    MICROSEMI[Microsemi Corporation]
Microsemi, Corp.
MICROSEMI CORP-LAWRENCE
Description Current Limiter Diode
Single Inverter Gate 5-SOT-23 -40 to 85 1.5 mA, SILICON, CURRENT REGULATOR DIODE, DO-213AB
CURRENT REGULATOR DIODES 0.43 mA, SILICON, CURRENT REGULATOR DIODE, DO-213AB
4-Pin DIP Phototransistor Output Optocoupler 1.4 mA, SILICON, CURRENT REGULATOR DIODE, DO-213AB
CURRENT REGULATOR DIODES 3.6 mA, SILICON, CURRENT REGULATOR DIODE, DO-213AB
CURRENT REGULATOR DIODES 0.27 mA, SILICON, CURRENT REGULATOR DIODE, DO-213AB
CURRENT REGULATOR DIODES 4.3 mA, SILICON, CURRENT REGULATOR DIODE, DO-213AB
CURRENT REGULATOR DIODES 0.33 mA, SILICON, CURRENT REGULATOR DIODE, DO-213AB
CURRENT REGULATOR DIODES 1.4 mA, SILICON, CURRENT REGULATOR DIODE, DO-213AB
CURRENT REGULATOR DIODES 0.91 mA, SILICON, CURRENT REGULATOR DIODE, DO-213AB
CURRENT REGULATOR DIODES 0.39 mA, SILICON, CURRENT REGULATOR DIODE, DO-213AB
CURRENT REGULATOR DIODES 0.3 mA, SILICON, CURRENT REGULATOR DIODE, DO-213AB