  VLFX-1050 Datasheet PDF File
    MINI[Mini-Circuits]
Part No. VLFX-1050
Description Low Pass Filter DC to 1050 MHz (40 dB Isolation up to 20 GHz)
File Size 107.77K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 105015356802A
Description USB 2.0, Type A, Receptacle, Right Angle Sink, 3.8mm Height, 4 Pins, Shell Nickel Plating, 30u\\ Gold, Dip 2.7mm, Shell Dip, Black Temperature Housing, Tape and Reel Packaging
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    MINI[Mini-Circuits]
Part No. VLFX-80
Description Low Pass Filter DC to 80 MHz (40 dB Isolation up to 20 GHz)
File Size 111.59K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 105012306400A
Description USB 2.0, Type A, Receptacle, Right Angle Stacked, 8 Pins, Front Spring, Shell with Nickel Plating, Gold Flash, Dip 2.8mm, Black Housing, Tray Packaging