  VC0513-6R8 Datasheet PDF File
    Electronic Theatre Controls, Inc.
ECM Electronics Limited
ECM Electronics, Ltd.
Description Medium Power Axial Inductors 中功率轴向电
File Size 46.22K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
ECM Electronics Limited.
List of Unclassifed Manufacturers
File Size 53.29K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. L23-6R8
Description UNSHIELDED, VARIABLE INDUCTOR
    LO32-6R8-RM
ice Components, Ins.
Part No. LO32-6R8-RM
Description Surface Mount Power Inductors
File Size 112.34K  /  1 Page
Cooper Bussmann, Inc.
COOPER INDUSTRIES
Description 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 68.21K  /  1 Page
Part No. LA4S-6R8K
Description 1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
    2554-6R8M
API DELEVAN
Part No. 2554-6R8M