  UEP1C102MED.PD Datasheet PDF File
For UEP1C102MED.PD Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
Nichicon Corporation
Nichicon, Corp.
Microchip Technology, Inc.
Description 5 V / 150 mA LDO w/ Reset, Delay, Adjustable Reset and Early Warning
USB Positive Overvoltage Protection Controller
Overvoltage Protection Device
200 mA, Ultra-Low Noise, High PSSR, BiCMOS RF LDO Regulator
Wide Bandwidth, 4-Channel 2:1 Video Switch
Dual Output, High Accuracy, Low Dropout Regulator
1.5A Ultra-low Voltage Fast Transient Response Low Dropout Regulator 铝电解电容器
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS 铝电解电容器
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, NON SOLID, NON-POLARIZED, 25 V, 1000 uF, THROUGH HOLE MOUNT
80 mA CMOS Low Iq, Low-Dropout Voltage Regulator 铝电解电容器
Post Driver Regulator 铝电解电容器
150 mA CMOS Ultra Low Iq and IGND LDO Regulator with Enable 铝电解电容器
500mA CMOS LDO 铝电解电容器
100 mA, 5.0V, LDO w/ Reset, Delay, and Early Warning 铝电解电容器
3.4 A, Step-Up/Step-Down/Inverting Switching Regulator (50-300 kHz) (ext temp - Auto) 铝电解电容器