  UEI15-150-Q12 Datasheet PDF File
    Murata Manufacturing Co...
Part No. UEI15-033-Q12P-C
File Size 331.40K  /  13 Page
Murata Power Solutions Inc.
Description 1-OUTPUT 15 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
Isolated Wide Input Range 15-Watt DC/DC Converters
File Size 395.77K  /  14 Page
Description 1-OUTPUT 16.5 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
1-OUTPUT 15 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
File Size 2,425.67K  /  16 Page
1-OUTPUT 15.6 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE