  UEI15-033-Q48 Datasheet PDF File
Murata Power Solutions Inc.
Description 1-OUTPUT 15 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
    Murata Manufacturing Co...
Part No. UEI15-033-Q12P-C
File Size 331.40K  /  13 Page
Description 1-OUTPUT 16.5 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
1-OUTPUT 15 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
1-OUTPUT 15.6 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE