  TMS320C6711C-200 Datasheet PDF File
Part No. TMS320C6711C-200
Description Floating-Point Digital Signal Processor
File Size 1,273.59K  /  122 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    VISHAY SEMICONDUCTORS
Description 5 A, 200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-201AD
Soft Recovery Fast-Switching Plastic Rectifier Forward Current 5.0 A