  TCG084VGLAAANN-AN00 Datasheet PDF File
For TCG084VGLAAANN-AN00 Found Datasheets File :: 59+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
    TCG084VGLAAANN-AN00
Kyocera Kinseki Corpotation
Part No. TCG084VGLAAANN-AN00
Description 8.4 inch VGA transmissive color TFT with LED backlight
File Size 368.06K  /  21 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. G821EU208AAN00Y
Description Board mount - Header Plug - Box Header 2.54mm*2.54mm Pitch Right Angle DIP,2x4Pin,Gold Flash,NY6T,TAIL=3.2mm