  TC1072-2.85VCHRT Datasheet PDF File
For TC1072-2.85VCHRT Found Datasheets File :: 10+       Page :: | <1> |
Part No. TC1072-2.85VCHRT TC1072-2.5VCHRT
Description 2.85 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.12 V DROPOUT, PDSO6
2.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.12 V DROPOUT, PDSO6