  T7600830 Datasheet PDF File
For T7600830 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
Powerex Power Semicondu...
Powerex, Inc.
POWEREX[Powerex Power Semiconductors]
Description Phase Control SCR (300 Amperes Avg 100-2000 Volts) 470 A, 1000 V, SCR
Phase Control SCR (300 Amperes Avg 100-2000 Volts) 470 A, 1200 V, SCR
Phase Control SCR (300 Amperes Avg 100-2000 Volts) 470 A, 600 V, SCR