  STK10C68-5C35I Datasheet PDF File
For STK10C68-5C35I Found Datasheets File :: 10+       Page :: | <1> |
Part No. STK10C68-C45M
Description 8K X 8 NON-VOLATILE SRAM, 45 ns, CDIP28
File Size 280.63K  /  10 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Part No. STK10C68-5L25
Description 8K X 8 NON-VOLATILE SRAM, 25 ns, CQCC28
File Size 298.66K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
    Cypress Semiconductor, Corp.
Description NVRAM (EEPROM Based)
Triac; Triac Type:Standard; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:400V; On-State RMS Current, IT(rms):800mA; Gate Trigger Current (QI), Igt:10mA; Package/Case:3-TO-92; Current, It av:0.8A; Holding Current:15mA
Triac; Triac Type:Standard; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:400V; On-State RMS Current, IT(rms):10A; Gate Trigger Current (QI), Igt:25mA; Package/Case:3-TO-220; Current, It av:10A; Holding Current:35mA NVRAM中(EEPROM的基础