  STK10C48-5P45 Datasheet PDF File
For STK10C48-5P45 Found Datasheets File :: 22+       Page :: | <1> | 2 | 3 |
    Atmel, Corp.
Description NVRAM (EEPROM Based)
Triac; Triac Type:Standard; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:200V; On-State RMS Current, IT(rms):10A; Gate Trigger Current (QI), Igt:50mA; Package/Case:3-TO-220; Current, It av:10A; Holding Current:50mA
Triac; Thyristor Type:Alternistor; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:200V; On-State RMS Current, IT(rms):10A; Gate Trigger Current (QI), Igt:50mA; Current, It av:10A; Gate Trigger Current Max, Igt:50mA; Holding Current:50mA RoHS Compliant: Yes
Triac; Triac Type:Standard; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:200V; On-State RMS Current, IT(rms):15A; Gate Trigger Current (QI), Igt:50mA; Package/Case:3-TO-220; Current, It av:15A; Holding Current:70mA
Triac; Thyristor Type:Alternistor; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:200V; On-State RMS Current, IT(rms):16A; Gate Trigger Current (QI), Igt:20mA; Current, It av:16A; Gate Trigger Current Max, Igt:20mA; Holding Current:35mA RoHS Compliant: Yes
Triac; Triac Type:Internally Triggered; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:200V; On-State RMS Current, IT(rms):15A; Gate Trigger Current (QI), Igt:25uA; Package/Case:TO-220; Gate Trigger Current Max, Igt:1.5A
Triac; Triac Type:Alternistor; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:200V; On-State RMS Current, IT(rms):16A; Gate Trigger Current (QI), Igt:35mA; Package/Case:3-TO-220; Current, It av:16A; Gate Trigger Current Max, Igt:35mA
Triac; Triac Type:Alternistor; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:200V; On-State RMS Current, IT(rms):16A; Gate Trigger Current (QI), Igt:80mA; Package/Case:3-TO-220; Current, It av:16A; Gate Trigger Current Max, Igt:80mA
Triac; Triac Type:Alternistor; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:200V; On-State RMS Current, IT(rms):10A; Gate Trigger Current (QI), Igt:50mA; Package/Case:3-TO-220; Current, It av:10A; Gate Trigger Current Max, Igt:50mA NVRAM中(EEPROM的基础
Triac; Triac Type:Alternistor; Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm:200V; On-State RMS Current, IT(rms):12A; Gate Trigger Current (QI), Igt:50mA; Package/Case:3-TO-220; Current, It av:12A; Gate Trigger Current Max, Igt:50mA NVRAM中(EEPROM的基础