  SR732ATTDD0.03OHMJ Datasheet PDF File
For SR732ATTDD0.03OHMJ Found Datasheets File :: 5+       Page :: | <1> |
    KOA Speer Electronics,Inc.
Description RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 5 %, 500 ppm, 0.075 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 5 %, 800 ppm, 0.03 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.5 W, 5 %, 800 ppm, 0.03 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 5 %, 800 ppm, 0.039 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 5 %, 500 ppm, 0.062 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.5 W, 5 %, 800 ppm, 0.043 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 5 %, 800 ppm, 0.047 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 5 %, 500 ppm, 0.051 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.5 W, 5 %, 800 ppm, 0.033 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.5 W, 5 %, 800 ppm, 0.047 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 5 %, 800 ppm, 0.043 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 5 %, 500 ppm, 0.082 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.5 W, 5 %, 800 ppm, 0.036 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 5 %, 500 ppm, 0.068 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 5 %, 500 ppm, 0.056 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 5 %, 800 ppm, 0.033 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 5 %, 500 ppm, 0.091 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 5 %, 800 ppm, 0.036 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, CURRENT SENSE, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.5 W, 5 %, 800 ppm, 0.039 ohm, SURFACE MOUNT, 1206 CHIP, ROHS COMPLIANT