  SMDD-200H-12 Datasheet PDF File
Part No. 50351-5200HLF
Description High Pin Count, Backplane Connectors, Receptacle, Right Angle, Through Hole, 4 Row, Card Connector Style, 200 Positions, 0 Guide Pin, 2.54mm (0.100in) Pitch