  SMDD-200H-08 Datasheet PDF File
SEMPO ELECTRONIC Limited
Description Diode-Diode Module
File Size 36.97K  /  1 Page
HUA FENG CIRCUIT
SEMPO ELECTRONIC Limited
Description DIODE-DIODE MODULE
File Size 42.16K  /  1 Page
Part No. 50351-5200HLF
Description High Pin Count, Backplane Connectors, Receptacle, Right Angle, Through Hole, 4 Row, Card Connector Style, 200 Positions, 0 Guide Pin, 2.54mm (0.100in) Pitch