  SMAW250-25V Datasheet PDF File
YEONHO[YEONHO ELECTRONICS]
YEONHO Electronics Co., Ltd.
Description    2.50mm PITCH CONNECTOR
File Size 253.35K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. CSD86360Q5D
Description 25V, Nch synchronous buck NexFET MOSFET&trade;, SON5x6 PowerBlock, 50A 8-LSON-CLIP -55 to 150