  SMAW250-19V Datasheet PDF File
For SMAW250-19V Found Datasheets File :: 80+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
YEONHO[YEONHO ELECTRONICS]
YEONHO Electronics Co., Ltd.
Description    2.50mm PITCH CONNECTOR
File Size 253.35K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS65161PWPR
Description 4-CH LCD Bias (2.8A Min. Boost Ilim. Up to 19V, 2.3A Min. Buck Ilim) 28-HTSSOP -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    SMAW250G
YEONHO ELECTRONICS
Part No. SMAW250G
File Size 221.24K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS65161APWPR
Description 4-CH LCD Bias (3.7A Min. Boost Ilim. Up to 19V, 2.3A Min. Buck Ilim) 28-HTSSOP -40 to 85