  SMAW250-18V Datasheet PDF File
YEONHO[YEONHO ELECTRONICS]
YEONHO Electronics Co., Ltd.
Description    2.50mm PITCH CONNECTOR
File Size 253.35K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TW015Z120C
Description N-ch SiC MOSFET, 1200 V, 100 A, 0.021 Ω@18V, TO-247-4L(X)