  SMAW250-12V Datasheet PDF File
YEONHO[YEONHO ELECTRONICS]
YEONHO Electronics Co., Ltd.
Description    2.50mm PITCH CONNECTOR
File Size 253.35K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. PQU650-12P
Description AC/DC 650W, 6”X4” U-CHANNEL, 12V O/P