  SMAW250-10V Datasheet PDF File
YEONHO[YEONHO ELECTRONICS]
YEONHO Electronics Co., Ltd.
Description    2.50mm PITCH CONNECTOR
File Size 253.35K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TK5R1A08QM
Description MOSFET, N-ch, 80 V, 70 A, 0.0051 Ohm@10V, TO-220SIS