  SIP5-1001 Datasheet PDF File
Advanced Crystal Technology
Description Bandpass Filter for Digital Audio Applications
File Size 95.40K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. SF-NDYYYF0001-001M_Group
Description Amphenol SF-NDYYYF0001-001M 1m (3.3') 400GbE QSFP-DD Cable - Amphenol 400-Gigabit Ethernet Passive Copper QSFP Double Density Cable (Dual Entry 30 AWG) - QSFP-DD to QSFP-DD
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Advanced Crystal Technology
Description Bandpass Filter for Digital Cable & STB Applications
File Size 94.09K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. SF-NDVVYF0001-001M
Description Amphenol SF-NDVVYF0001-001M 1m (3.3') 400GbE OSFP Cable - Amphenol 400-Gigabit Ethernet Passive Copper OSFP Cable (30 AWG) – OSFP to OSFP
Tech specs
Official Product Page
Description IF Filter for Intercarrier Applications
Part No. SF-NDYYYF0001-001M
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10018783-10011MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Through Hole, x4, 64 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch