  SDR0503-103J Datasheet PDF File
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
Description SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 56 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 560 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 150 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 100 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 1800 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 5600 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD