  S477-0020-06 Datasheet PDF File
    BEL[Bel Fuse Inc.]
Description TRIPLE LINE LEADING EDGE CONTROL LOW VOLTAGE DELAY MODULES
File Size 58.39K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. CO-058BNCX200-200
Description Amphenol CO-058BNCX200-200 BNC Male to BNC Male (RG58) 50 Ohm Coaxial Cable Assembly 200ft
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
BEL[Bel Fuse Inc.]
Description 1 TAP LEADING EDGE CONTROL LOW VOLTAGE DELAY MODULES
File Size 42.05K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. SF-NDYYYH0002-002M
Description Amphenol SF-NDYYYH0002-002M 2m (6.6') 400GbE QSFP-DD Cable - Amphenol 400-Gigabit Ethernet Passive Copper QSFP Double Density Cable (Dual Entry 27 AWG) - QSFP-DD to QSFP-DD
Tech specs
Official Product Page
    Bel Fuse, Inc.
Part No. SF-NDVVYG0002-002M
Description Amphenol SF-NDVVYG0002-002M 2m (6.6') 400GbE OSFP Cable - Amphenol 400-Gigabit Ethernet Passive Copper OSFP Cable (28 AWG) – OSFP to OSFP 2m (6.6')
    FDS4770
Fairchild Semiconductor
Part No. FDS4770
Description 40V N-CHANNEL POWERTRENCH MOSFET
File Size 120.71K  /  6 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. 20021444-00020T4LF
Description Minitek127®, Wire to Board connector, IDC Receptacle, Double Row, 20 Positions, 1.27 mm (.050in) * 1.27 mm (.050in) Pitch.