  RGH1005-2B Datasheet PDF File
For RGH1005-2B Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    RGH1005-2B RGH1005-2B-P-102-B RGH1005-2C-P-102-B RGH1005-2E-P-102-B RGH2012-2E RGH1608-2C
ETC
List of Unclassifed Manufacturers
Part No. RGH1005-2B RGH1005-2B-P-102-B RGH1005-2C-P-102-B RGH1005-2E-P-102-B RGH2012-2E RGH1608-2C
Description RGH series,high-power and high-precision metal film chip resistors
File Size 47.17K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    SUSUMU Co., Ltd.
Description RESISTOR, METAL FILM, 0.1667 W, 0.1 %, 25 ppm, 340 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL FILM, 0.1667 W, 0.1 %, 25 ppm, 34000 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL FILM, 0.1667 W, 0.1 %, 25 ppm, 3400 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL FILM, 0.1667 W, 0.1 %, 25 ppm, 340000 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL FILM, 0.1667 W, 0.1 %, 25 ppm, 634 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP, ROHS COMPLIANT
RES 51 OHM .1% 1/4W 0805 SMD RESISTOR, METAL FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 51 ohm, SURFACE MOUNT, 0805
RES 47 OHM .1% 1/4W 0805 SMD RESISTOR, METAL FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 47 ohm, SURFACE MOUNT, 0805
RESISTOR, METAL FILM, 0.25 W, 0.5 %, 25 ppm, 88.7 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 88.7 ohm, SURFACE MOUNT, 0805 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL FILM, 0.1667 W, 0.1 %, 25 ppm, 348 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL FILM, 0.1667 W, 0.1 %, 25 ppm, 78.7 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL FILM, 0.125 W, 0.5 %, 25 ppm, 48.7 ohm, SURFACE MOUNT, 0402 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL FILM, 0.125 W, 0.1 %, 25 ppm, 88.7 ohm, SURFACE MOUNT, 0402 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL FILM, 0.125 W, 0.1 %, 25 ppm, 78.7 ohm, SURFACE MOUNT, 0402 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL FILM, 0.125 W, 0.5 %, 25 ppm, 88.7 ohm, SURFACE MOUNT, 0402 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL FILM, 0.125 W, 0.5 %, 25 ppm, 78.7 ohm, SURFACE MOUNT, 0402 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL FILM, 0.1667 W, 0.1 %, 25 ppm, 88.7 ohm, SURFACE MOUNT, 0603 CHIP, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, METAL FILM, 0.125 W, 0.1 %, 25 ppm, 48.7 ohm, SURFACE MOUNT, 0402 CHIP, ROHS COMPLIANT
RES 10K OHM .1% 1/4W 0805 SMD RESISTOR, METAL FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 10000 ohm, SURFACE MOUNT, 0805
RES 100K OHM .1% 1/4W 0805 SMD RESISTOR, METAL FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 100000 ohm, SURFACE MOUNT, 0805
RES 1.2K OHM .1% 1/4W 0805 SMD RESISTOR, METAL FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 1200 ohm, SURFACE MOUNT, 0805
RES 15K OHM .1% 1/4W 0805 SMD RESISTOR, METAL FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 15000 ohm, SURFACE MOUNT, 0805
RES 120K OHM .1% 1/4W 0805 SMD RESISTOR, METAL FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 120000 ohm, SURFACE MOUNT, 0805
RES 9.1K OHM .1% 1/4W 0805 SMD RESISTOR, METAL FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 9100 ohm, SURFACE MOUNT, 0805
RES 13K OHM .1% 1/4W 0805 SMD RESISTOR, METAL FILM, 0.25 W, 0.1 %, 25 ppm, 13000 ohm, SURFACE MOUNT, 0805