  PZU4.7DB2DG Datasheet PDF File
For PZU4.7DB2DG Found Datasheets File :: 5+       Page :: | <1> |
NXP Semiconductors N.V.
Description 4.7 V, 0.25 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE HALOGEN FREE, PLASTIC, SMD, SC-88A, 5 PIN
9.1 V, 0.25 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE HALOGEN FREE, PLASTIC, SMD, SC-88A, 5 PIN
2.7 V, 0.25 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE HALOGEN FREE, PLASTIC, SMD, SC-88A, 5 PIN