  PTHF75-894RH Datasheet PDF File
For PTHF75-894RH Found Datasheets File :: 4+       Page :: | <1> |
    PTKM250-894RH PTHF150-121RH PTHF75-894RH PTHF500-894R PTKM750-59R
API DELEVAN
Part No. PTKM250-894RH PTHF150-121RH PTHF75-894RH PTHF500-894R PTKM750-59R
Description 1 ELEMENT, 250 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 75 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 500 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 750 uH, FERROUS ALLOY-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR