  PIC17C42AT-33I PQ Datasheet PDF File
    Abracon, Corp.
Diodes, Inc.
Description 8-BIT, OTPROM, 25 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP44 10 X 10 MM, 1 MM HEIGHT, PLASTIC, TQFP-44
8-BIT, MROM, 25 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP44 10 X 10 MM, 1 MM HEIGHT, PLASTIC, TQFP-44
8-BIT, OTPROM, 33 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP44 10 X 10 MM, 1 MM HEIGHT, PLASTIC, TQFP-44
8-BIT, OTPROM, 33 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP44 10 X 10 MM, 1.60 MM HEIGHT, PLASTIC, MQFP-44
8-BIT, OTPROM, 33 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PDIP40 0.600 INCH, PLASTIC, DIP-40
8-BIT, OTPROM, 33 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQCC44 PLASTIC, LCC-44
8-BIT, OTPROM, 25 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PDIP40 0.600 INCH, PLASTIC, DIP-40
8-BIT, OTPROM, 25 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQCC44 PLASTIC, LCC-44
8-BIT, OTPROM, 16 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP44
8-BIT, OTPROM, 8 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP44