  PE8000-50 Datasheet PDF File
For PE8000-50 Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    Pasternack Enterprises,...
Part No. PE8000-75
Description 75 OHM BNC MALE TO OHM BNC FEMALE DETECTOR, FREQUENCY RANGE:100 KHz=1,000 MHz
File Size 103.26K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Pasternack Enterprises,...
Part No. PE8000-50
Description Zero Biased Detector With 50 Ohm BNC Male to BNC Female Video Out Operating From 0.1 MHz to 1,000 MHz