  PCT1.5 25AK Datasheet PDF File
For PCT1.5 25AK Found Datasheets File :: 78+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
Synergy Microwave, Corp.
Bourns, Inc.
Unisonic Technologies Co., Ltd.
CommScope, Inc.
Duracell
Bud Industries, Inc.
Description CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 50 V, 0.15 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 50 V, 2.2 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 16 V, 1.5 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 20 V, 1.5 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 50 V, 3.3 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 25 V, 1.5 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 10 V, 4.7 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 25 V, 4.7 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 20 V, 6.8 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 50 V, 4.7 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 16 V, 6.8 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 50 V, 6.8 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 35 V, 4.7 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 10 V, 6.8 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 16 V, 4.7 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 35 V, 6.8 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 20 V, 4.7 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 35 V, 3.3 uF, SURFACE MOUNT CHIP, ROHS COMPLIANT