  PCSDR73-120M-RC Datasheet PDF File
    PCSDR73
Allied Components International
Part No. PCSDR73
Description Power Chip Shielded Inductors
File Size 400.96K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. MSPEC2L0BM810
Description SPE Cable Assembly, IP20 Plug to IP20 Plug, 120m
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
http://
Description 1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power Chip Shielded Inductors
File Size 380.19K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 10061913-120MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Surface Mount, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch