  PC03011-820M-RC Datasheet PDF File
    PC03011
Allied Components International
Part No. PC03011
Description Power Chip Inductors
File Size 314.71K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. FS1M3820ME00
Description eQSFP, Input Output Connectors, 4X28 connector assembly
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Allied Components Inter...
1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1411, ROHS COMPLIANT
File Size 293.91K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. LC75S-820M
Description 1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
    TBA820 TBA820M
STMICROELECTRONICS[STMicroelectronics]
Part No. TBA820 TBA820M
Description 1.2W AUDIO AMPLIFIER
File Size 78.12K  /  6 Page
    ST Microelectronics
Part No. TBA820M
Description MiniDip 1.2W Audio Amplifier