  PC03011-5R6M-RC Datasheet PDF File
Allied Components Inter...
Allied Components International
Description Power Chip Inductors
1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1411, ROHS COMPLIANT
File Size 293.91K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    PC03011
Part No. PC03011
File Size 314.71K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    SSDI[Solid States Devices, Inc]
Part No. 15R6Z 15R6M
Description 50 AMP 150 VOLTS 50 nsec RECTIFIER
File Size 218.66K  /  2 Page
    TOKO INC
Description 1 ELEMENT, 4.7 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 5.6 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 6.8 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD