  PAL20V10-7PC Datasheet PDF File
    Lattice Semiconductor, Corp.
Part No. PAL20V10-7JC PAL20V10-7PC
Description ASIC 专用集成电路
ASIC
File Size 1,202.69K  /  18 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    BEL[Bel Fuse Inc.]
Part No. V7PC-10AT5
Description NON-ISOLATED DC/DC CONVERTERS 12V Input / 50% Tracking Output / 10A