  OSC-1A115.36MHZ Datasheet PDF File
    Vectron International, Inc.
Part No. OSC-4A015.36MHZ OSC-1A215.36MHZ OSC-1A115.36MHZ OSC-1A119.68MHZ OSC-4A119.68MHZ
Description TCXO, CLIPPED SINE OUTPUT, 15.36 MHz
TCVCXO, CLIPPED SINE OUTPUT, 15.36 MHz
TCVCXO, CLIPPED SINE OUTPUT, 19.68 MHz
File Size 56.23K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    OSC-2
Renesas Electronics Corporation
Part No. OSC-2
Description Oscillator Board (Dumping Resistor Mounting Type)
File Size 694.79K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
    OSC-07L
Advanced Semiconductor
Part No. OSC-07L
Description NPN SILICON RF POWER TRANSISTOR
File Size 16.07K  /  1 Page
    Vectron International
Part No. OSC-1A0 OSC-1A1
Description (OSC-Series) Ultra Miniature TCXO
File Size 301.83K  /  4 Page
    ASI
Part No. OSC-0.3C OSC0.3C
Description Transistor
From old datasheet system
    Advanced Semiconductor, Inc.
ASI[Advanced Semiconductor]
http://
Part No. OSC-0.7L OSC0.7L
Description 14 pin DIP, 5.0 Volt, HCMOS/TTL, Clock Oscillator L BAND, Si, NPN, RF SMALL SIGNAL TRANSISTOR, TO-46