  NXPSEMICONDUCTORS-PSMN012-60YS Datasheet PDF File
    PSMN012-60YS
NXP Semiconductors
Part No. PSMN012-60YS
Description N-channel LFPAK Standard Level MOSFET
File Size 263.87K  /  15 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    PSMN012-60YS NXPSEMICONDUCTORS-PSMN012-60YS
NXP Semiconductors N.V.
Part No. PSMN012-60YS NXPSEMICONDUCTORS-PSMN012-60YS
Description N-channel LFPAK 60 V, 11.1 mΩ standard level MOSFET
N-channel LFPAK 60 V, 11.1 m楼? standard level MOSFET
File Size 222.13K  /  15 Page
View it Online
Download Datasheet
    PSMN012-80PS
NXP Semiconductors
Part No. PSMN012-80PS
Description N-channel 80 V 11 mΩ standard level MOSFET
N-channel 80 V 11 m楼? standard level MOSFET