  MCSO1HV AE72MHZ Datasheet PDF File
For MCSO1HV AE72MHZ Found Datasheets File :: 8+       Page :: | <1> |
    MCSO1HV MCSO1HV_C MCSO1V_TBE MCSO1HV/C
GOLLEDGE[Golledge Electronics Ltd]
Part No. MCSO1HV MCSO1HV_C MCSO1V_TBE MCSO1HV/C
Description 3.3V CMOS Oscillator Mil Temp
File Size 57.02K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    MCSO1HV/A22.1184MHZ MCSO1HV/TB50MHZ MCSO1HV/AE72MHZ MCSO1HV/TC78MHZ MCSO1HV/TAE90MHZ
Golledge Electronics, Ltd.
GOLLEDGE ELECTRONICS LTD
Part No. MCSO1HV/A22.1184MHZ MCSO1HV/TB50MHZ MCSO1HV/AE72MHZ MCSO1HV/TC78MHZ MCSO1HV/TAE90MHZ
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 22.1184 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 50 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 72 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 78 MHz, CMOS OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 90 MHz, CMOS OUTPUT
File Size 68.91K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. MCSO1HV/C MCSO1V/TBE