  M28W320EBB10N6T Datasheet PDF File
For M28W320EBB10N6T Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    意法半导
STMicroelectronics N.V.
Description Voltage regulator double diodes - Configuration: dual c.a. ; IF max: 200 mA; Ptot: 350 mW; PZSM: 40 W; Tolerance /- %: appr. 5% ; VZ max.: 12.7 V; VZ min.: 11.4 V; VZ nom: 12 V
surface mount silicon Zener diodes
Voltage regulator double diodes - Configuration: dual c.a. ; IF max: 200 mA; Ptot: 350 mW; PZSM: 40 W; Tolerance /- %: appr. 5% ; VZ max.: 15.6 V; VZ min.: 13.8 V; VZ nom: 15 V
Voltage regulator double diodes - Configuration: dual c.a. ; IF max: 200 mA; Ptot: 350 mW; PZSM: 40 W; Tolerance /- %: appr. 5% ; VZ max.: 11.6 V; VZ min.: 10.4 V; VZ nom: 11 V
Voltage regulator double diodes - Configuration: dual c.a. ; IF max: 200 mA; Ptot: 350 mW; PZSM: 40 W; Tolerance /- %: appr. 5% ; VZ max.: 10.6 V; VZ min.: 9.4 V; VZ nom: 10 V
Voltage regulator double diodes - Configuration: dual c.a. ; IF max: 200 mA; Ptot: 350 mW; PZSM: 40 W; Tolerance /- %: appr. 5% ; VZ max.: 3.5 V; VZ min.: 3.1 V; VZ nom: 3.3 V
Voltage regulator double diodes - Configuration: dual c.a. ; IF max: 200 mA; Ptot: 350 mW; PZSM: 40 W; Tolerance /- %: appr. 5% ; VZ max.: 14.1 V; VZ min.: 12.4 V; VZ nom: 13 V
Voltage regulator double diodes - Configuration: dual c.a. ; IF max: 200 mA; Ptot: 350 mW; PZSM: 40 W; Tolerance /- %: appr. 5% ; VZ max.: 2.6 V; VZ min.: 2.2 V; VZ nom: 2.4 V
Voltage regulator double diodes - Configuration: dual c.a. ; IF max: 200 mA; Ptot: 350 mW; PZSM: 40 W; Tolerance /- %: appr. 5% ; VZ max.: 2.9 V; VZ min.: 2.5 V; VZ nom: 2.7 V
Voltage regulator double diodes - Configuration: dual c.a. ; IF max: 200 mA; Ptot: 350 mW; PZSM: 40 W; Tolerance /- %: appr. 5% ; VZ max.: 3.2 V; VZ min.: 2.8 V; VZ nom: 3 V
32 Mbit (2Mb x16, Boot Block) 3V Supply Flash Memory 32兆位(处理器x16插槽,引导块V电源快闪记忆
File Size 305.77K  /  45 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
ST Microelectronics
STMICROELECTRONICS[STMicroelectronics]
Description 32MBIT (2MB X 16, BOOT BLOCK) 3V SUPPLY FLASH MEMORY
32 Mbit (2Mb x16, Boot Block) 3V Supply Flash Memory