  M1380-60.000M Datasheet PDF File
    VALPEY FISHER CORP
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 60 MHz - 125 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 44.736 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 0.001 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 125 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 60 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 0.001 MHz - 60 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
File Size 59.02K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 52218-000MHAHLF
Description Assembly, Top Mount, S/D(68Pins), R/A, Type 123, 5V, 0mm s/o, Right Push Rod Eject, with Hold-Down, 8mm Eject Travel, Special Version
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Visual Communications Company
Part No. CM1380
Description Contact Bayonet Base
File Size 25.27K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 10073228-10000MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, for SIOM, Vertical, Surface Mount, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch