  LX8385-33ID Datasheet PDF File
For LX8385-33ID Found Datasheets File :: 27+       Page :: | <1> | 2 | 3 |
Electronic Theatre Controls, Inc.
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
MICROSEMI[Microsemi Corporation]
Microsemi, Corp.
Yageo, Corp.
MICROSEMI CORP-ANALOG MIXED SIGNAL GROUP
Description 3A LOW DROPOUT POSITIVE REGULATORS
3 A LOW DROPOUT POSITIVE REGULATORS 5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.3 V DROPOUT, PSSO2
3 A LOW DROPOUT POSITIVE REGULATORS 3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.3 V DROPOUT, PSSO2
3 A LOW DROPOUT POSITIVE REGULATORS 1.2 V-8 V ADJUSTABLE POSITIVE LDO REGULATOR, 1.3 V DROPOUT, PSSO3
Analog IC 模拟IC
3 A LOW DROPOUT POSITIVE REGULATORS 1.2 V-8 V ADJUSTABLE POSITIVE LDO REGULATOR, 1.3 V DROPOUT, PSFM3
5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.3 V DROPOUT, PSFM3
1.2 V-8 V ADJUSTABLE POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO3
3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO3