  LX8385-33CD Datasheet PDF File
Description THREE-TERMINAL POSITIVE FIXED VOLTAGE REGULATORS
Positive Adjustable Voltage Regulator
File Size 214.17K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Electronic Theatre Controls, Inc.
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
MICROSEMI[Microsemi Corporation]
Microsemi, Corp.
Yageo, Corp.
MICROSEMI CORP-ANALOG MIXED SIGNAL GROUP
Description 3A LOW DROPOUT POSITIVE REGULATORS
3 A LOW DROPOUT POSITIVE REGULATORS 5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.3 V DROPOUT, PSSO2
3 A LOW DROPOUT POSITIVE REGULATORS 3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.3 V DROPOUT, PSSO2
3 A LOW DROPOUT POSITIVE REGULATORS 1.2 V-8 V ADJUSTABLE POSITIVE LDO REGULATOR, 1.3 V DROPOUT, PSSO3
Analog IC 模拟IC
3 A LOW DROPOUT POSITIVE REGULATORS 1.2 V-8 V ADJUSTABLE POSITIVE LDO REGULATOR, 1.3 V DROPOUT, PSFM3
5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.3 V DROPOUT, PSFM3
1.2 V-8 V ADJUSTABLE POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO3
3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.5 V DROPOUT, PSSO3