  LV100-1600 Datasheet PDF File
    LEM[LEM]
Part No. LV100-1600
Description Voltage Transducer LV 100-1600
File Size 65.05K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. D1U74T-W-1600-12-HB4AC
Description AC/DC 1600W, Titanium Efficiency, 74 MM , 12V, 12VSB, Inlet C20, Airflow Back to Front, RoHs
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    LEM[LEM]
Part No. LV100-1600_03 LV100-1600 LV100-160003
Description Voltage Transducer
File Size 54.63K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10121510-160020ELF
Description HPCE R/A Receptacle 16P20S
Tech specs
Official Product Page
Part No. LV100
Description Voltage Transducer LV 100
Part No. CE1600000110111
Description Cool Edge 0.80mm Hybrid Power and Signal Connectors, Storage and Server System, Through Hole, 6 power pins, Zero signal pin, Vertical